Klafs

Saun ja spaa

KLAFS sauna- ja spaalahendusi pakkuv ettevõte loodi rohkem kui 80 aastat tagasi Saksmaal. Praeguseks on kaubamärk tuntud kogu maailmas kui sauna ja spaa sektori vaieldamatu liider.

Kas on olemas tõeliselt täiuslik saun?

On küll. Sauna täiuslikkuse määrab Teie kujutlusvõime, sest ainult  Teie teate kõige paremini, mis võiks olla parim. Lihtsalt kirjeldage meile mõnda oma ideedest ja üheskoos loome Teile ainulaadse unistuste sauna.
Ja selleks, et saaksite nautida terviklikku lahendust, oleme mõelnud lisaks traditsioonilisele saunale ka auru- ja infrapunasaunadele, vesimassaažile ning saunajärgsele lõõgastavale jahutusele.
Tutvuge lähemalt meie laia tootevalikuga ning ärge unustage vahepeal sulgeda silmi selleks, et visualiseerida end lõõgastumas oma unistuste saunas.

Ainus tõelise ilu väljendus on meie jaoks rahulolunaeratus Teie näol.

Teie saun saab alguse joonisest. Lõpptulemuseks on aga Teie täielik rahulolu. Meie parimate disainispetsialistide ideed toovad Teie unistused sinna, kuhu olete planeerinud oma sauna.Ja kui oleme jõudnud õige lahenduseni, võib Teie saun asuda mistahes kohas – maja keldrist pööninguni. Just seda pakuvad meie PREMIUM, LOUNGE, SIGHT,  ja EMPIRE saunad. Ja isegi esmapilgul keerukas CHARISMA võib sobida täiesti ootamatusse kohta. Ideaalne asukoht aga kindlustab naudingu, mida pakub täiuslik saun. Ja rahuloleva naeratuse Teie näol.
 

            

Tellimine

 

(+372) 6 057 057

tellimused@ kivilaine.ee

Tartu mnt 80D, Tallinn, 10112

E-N 9-17.30 R 9-17.00