Juuksehooldus

Elujõulised ja terved juuksed on iga naise uhkus. Selleks, et hoolitseda oma juuste eest, piisab vähesest. Kvaliteetsed salongitooted sisaldavad juuste kutiikulat ravivaid toimeaineid ja eemaldavad pead pestes juustest liigse rasu, kuid samas ei kuivata liigselt peanahka. Tulemuseks on säravad ja elujõulised juuksed, millest olete alati unistanud!

Oluline on meeles pidada, et poešampoonid võivad juukseid kahjustada, kuna neis sisalduvad silikoonid jätavad juuksekarva ümber libeda ja särava kihi. Pikapeale aga koormab silikoon juuksekarva ära ja juuksed muutuvad tuhmiks. Silikoon ummistab juuksekarvaotsa ja tulemuseks on murdunud juuksed. Ohtlikud on ka liigsed säilitusained, mis imenduvad organismi ja võivad omada ettearvamatut mõju.

Seetõttu soovitamegi valida endale sobiv toode salongišampoonide hulgast, kuna  kvaliteetsed juuksehooldusvahendid  viivad juustesse toitvaid ja hooldavaid aineid ning suudavad juust ravida, taastada ja niisutada seest väljapoole.

Oma ala tippu kuuluvad kaubamärgid Senscience, Hempz Couture, Revlon Professional Interactives, Revlon Professional ProYou ja Revlon Professional Style Masters pakuvad laias valikus profitooteid, millest leiab sobivaima ka kõige nõudlikumate vajadustega klient.
 

            

Tellimine

 

(+372) 6 057 057

tellimused@ kivilaine.ee

Tartu mnt 80D, Tallinn, 10112

E-N 9-17.30 R 9-17.00