Firmast


Missioon

Meie missioon on kvaliteetsete toodete, suurepärase teeninduse ja tipptasemel koolituste kaudu tagada oma klientide maksimaalne edu.

Ajalugu

Kivilaine OÜ asutati aastal 1991 kui salongiteenuseid pakkuv ettevõte. Eesmärgiks seati pakkuda parimat teenindust ning peagi saavutas Kivilainele kuuluv juuksuri- ja ilusalong Laurell tunnustatud liidripositsiooni Tallinnas.

1990-ndate keskel hakkas Kivilaine tegelema ilusalongide igapäevaseks tööks vajaliku mööbli, tehnika, seadmete ja solaariumide maaletoomisega. Erinevalt konkurentidest oli meil olemas kogemus salongiteenuste pakkujana ning kliendid said tutvuda toodetega, mis olid juba reaalselt kasutuses.

Aastatel 1998-2000 kasvasid müüginumbrid hüppeliselt ja Kivilaine OÜ terviklahendused solaariumistuudiote komplekteerimise, tehnika hoolduse, koolituste ja tarbija vajadustele orienteeritud müügisortimendi valiku osas kindlustasid ettevõtte liidripositsiooni päevituskosmeetika ja –tehnika valdkonnas, mida tänu pidevale arengule on suudetud säilitada tänase päevani.

Kivilaine esindab hoolikalt valitud kaubamärke, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma tarbija vajadused. Meie poolt pakutav ilukosmeetika, päevitustooted ja juuksehooldusvahendid on tuntud kogu maailmas tippkvaliteedi ja innovatiivse tootearenduse poolest.

Väärtused

Väärtustame kõrgelt oma koostööpartnereid ja peame tähtsaks meie töötajate pühendumist ilumaailmas toimuvale. Meie kliendid võivad kindlad olla, et nende küsimused saavad vastatud ja probleemid lahendatud.

Peame oluliseks, et igal kliendil oleks võimalik saada Kivilaine OÜ-st just temale sobiv lahendus ja toode. Tundes oma klientide ootusi pakume professionaalset klienditeenindust ja igakülgset abi koolituste ja täiendavate müügimaterjalide näol.

 

            

Tellimine

 

(+372) 6 057 057

tellimused@ kivilaine.ee

Tartu mnt 80D, Tallinn, 10112

E-N 9-17.30 R 9-17.00